Сонувај за мене синергија кабриолет креветче и менувач во камчиња сива боја

Сонувај за мене синергија кабриолет креветче и менувач во камчиња сива боја

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Сонот за мене Синергија кабриозно креветче со менувач е совршен спој на стил и супстанција, со што се соедини современиот дизајн, сега во комбинација со приложениот менувач за да ги задоволи потребите за промена и складирање на вашето бебе. Со две отворени, удобни полици и промена на површината комплетна со подлога за промена на винил, сонот за мене синергија конвертибилна креветчето и менувачот ќе обезбеди решение за заштеда на простор бидејќи вашето дете продолжува да расте. Се претвора од креветчето во кревет за дете и дневно (стабилизирање на шината за чувари на столбот и столб за деца, а исто така доаѓа и со систем за поддршка на душеци за прилагодување на душекот со 3 позиции. Изграден е да трае и изработено од цврсто вратено од Нов Зеланд Пиневуд. Сите соништа за мене креветчиња се овластени за JPMA и ги исполнуваат сите важечки стандарди ASTM и CPSC. Конвертибилна креветчето - Инвестиција за живот, синергијата расте со вашето дете, лесно се претвора од креветчето во кревет за дете и дневна лежалка (шина за чувари на мали деца и стабилизирање на лентата што се продава одделно). Во креветчето се прикажани и 3 поставки за висина на душекот . Корисна табела за промена на табелата : Синергијата е опремена со одвојлива табела што се менува со прилагодена подлога за менување на 1 ”. Постојат две полици со отворено складирање под масата, со доволно простор за чување на најважните работи за бебиња. Табелата што се менува, исто така, може да се користи како самостојна единица што се менува, не е потребна конверзија (креветчето не може да се користи ако изберете да го користите менувачот во самостоен режим)!. Атрактивни завршувања - Донесете ги вашите расадници во живот со синергијата. Без разлика дали размислувате да создадете расадник со тематски океан, чудна расадник со тематска сирена или минималистичка модерна расадник, синергијата му дава крилја на вашата фантазија. Нашите креветчиња се изградени за да траат - изградени од цврсто вратено од новозеландско бор дрво, синергијата е трајно креветчето кое ќе ви трае цел живот. Тој е сертифициран JPMA, ги исполнува/ги надминува сите стандарди за безбедност на CPSC & ASTM и е тестиран за олово и други токсични елементи . Димензии на креветчиња и менувач : 70,50 L x 30,30 W x 35,5 ч инчи. Crib : 53.30 L x 30.30 W x 35,5 "H INCHES менувач : 18,25 L x 30,30 W x 35 ч инчи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи