Република Универзитетот Во Висконсин-Стивенс Точка Мажите Кампусот Худи, Хедер Јаглен-Медиум

Република Универзитетот Во Висконсин-Стивенс Точка Мажите Кампусот Худи, Хедер Јаглен-Медиум

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Мажите Кампусот Худи В Република Кампусот Худи Со шарени екран печатени логоа на вашиот омилен колеџ се меки, лесни, но издржливи. Тие имаат двојна хауба со прилагодливи врвки за влечење и преден џеб од кенгур. Бидете сигурни да го покажете вашиот училишен дух со овие прекрасни Дуксери со Качулка Во Кампусот. Карактеристики намалено Пилинг и Помек Воздушен Млаз Предиво Со Двојна Обложена Хауба со Соодветна Влечна 1х1 Атлетско Ребро Плетени Манжетни и Појас Со Спандексдвоен Игла Шиење Низ Целиот Кенгур Торбичка Џебен Екран Печатени Колеџ Логоасортирани Бои Врз Основа На Колеџи Лесни, Меки И Издржливи Официјално лиценцирани Спецификации Боја : Хедер Јаглен : Среден Пол : Име На Менлига : Име На Ncaateam : Универзитет во Висконсин-стивенс Поинт Материјал : 8.0 Оз, 50/50 Памук И Полиестер-Sku : Zx99wrpb571992 W република Универзитет во Висконсин-Стивенс Поинт Мен Кампус Худи, Хедер Јаглен-средно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи