Време и време женска платформа близнаци на патики на лизгање

Време и време женска платформа близнаци на патики на лизгање

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Започнете со фенси обувки и лизгајте се во симпатични, обични патики од време и Tru. Деталите за Goring овозможуваат лесен стил на вклучување-тие се совршени чевли за лизгање за кога сте во движење. Стилот на лизгање. Goring на страни. Тркалезна пети. Удобно стапало. Рачно изработено горно; Рачно изработена надворешна плоча. Избришете чиста. Увезени. Покани за жени со лизгање од време и TRU.

Карактеристики на производот

Поврзани производи