Чудо девојки девојки деца тешки хеланки, големини 4- & плус

Чудо девојки девојки деца тешки хеланки, големини 4- & плус

Во продавницата
DEN 192.00
Стока:

Изградете ја нејзината основна гардероба со овие хеланки на чудо нации, направени во екстра-важна мешавина од памук со совршена количина на истегнување за да остане во чекор со нејзиниот секој потег. Мора да се има за нејзините најпрометни денови, земајќи ја од училиште до игралиште со мода и функција и спарување со сите нејзини омилени врвови. Само на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : Ништо. Докажано дете тешко : удобна и издржлива плетена ткаенина. Девојки деца тешки хеланки од чудо нација.

Карактеристики на производот

Поврзани производи