Бесплатно склопување машки лесни фармерки на плажа

Бесплатно склопување машки лесни фармерки на плажа

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Вистинскиот крем на исечениот. Лесните фармерки на плажа на бесплатното собрание со тенок вклопување, исечени на глуждот и завршија со допир на стрии за тренд-десен изглед. Исклучиво на. Материјал : 98% органски памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 32 x 32. одговара : тенок, исечен на глуждот. Подигнување и инсејм : среден пораст; 32 ”inseam. Затворање : Копче со поштенски мува. Ocketsебови : Стариот џеб со пет џебни вреќи со мазни џебни кеси. Карактеристики : Истегнете тексас ткаенина за удобно вклопување. Машки лесни фармерки на плажа од бесплатно собрание.

Карактеристики на производот

Поврзани производи