Фармерки со Софија од Софија Вергара, женски трубан фустан

Фармерки со Софија од Софија Вергара, женски трубан фустан

Во продавницата
DEN 271.68
Стока:

Фустан направен за да импресионира; Фармерките на Софија од Софија Вергара обезбедуваат свежо преземање на силуетата на труба, додавајќи димензија на вашиот изглед со мало разгорување над коленото. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : un vestido diseñado para impresionar; Софија фармерки де Софија Вергара Офреј Уна Нуева Версион де ла Силуета де Сирена Ажадиендо Дименсион А Ту изгледа кон una ligera campana por encima de la rodilla. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36"/Medidas Aproximadas de la Modeo : Estatura : 5'10 "; Cintura : 26"; Busto : 33 "; Caderas : 36". Моделот носи големина 4/la Modelo Viste Una Talla 4. Прибл. 40 "Долги од центарот на вратот/Ларго АПРОКСИМАДО ДЕ 40" DESDE EL CENTRO DA LUCA. MIDI/LARGO A Media Pierna. Scoop вратот/Escote Redondo. Цело печатење; пламен над коленото/estpamdado; . 100% вискоза/100% вискоза. Машината за миење/лавадо А Máquina. Увезен/de увозник. Софија фармерки од Софија Вергара Трамп фустан за жени/Вестидо Типо Сирена Де Софија фармерки Де Софија Вергара. Културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Карактеристики на производот

Поврзани производи