Јукурем Отворање Покрив Преклопен Засолниште За Миленичиња Куќа За Кучиња Кревет За Миленичиња Засолниште За Дрво Одгледувачница Дома Беж За Мали Кучиња Оу

Јукурем Отворање Покрив Преклопен Засолниште За Миленичиња Куќа За Кучиња Кревет За Миленичиња Засолниште За Дрво Одгледувачница

Во продавницата
DEN 319.84
Стока:

Вовед : Оваа Куќа за Кучиња му нуди на вашето домашно милениче удобност и функционалност во одлична куќа за кучиња. Дајте му на вашето куче удобно скривалиште со оваа дрвена Куќа за Кучиња. Изградена од издржлива ела, оваа цврсто изградена куќа за кучиња се спротивставува на најнавредливите временски услови. Прилагодливите стапала со екстра висок пластичен врв ви овозможуваат да ја израмните куќата на нерамна земја и исто така да обезбедите дополнителна циркулација одоздола. Ова ќе помогне да се одржи подот ладен во лето и топол/сув во зима. Не двоумете се да добиете еден за вашето домашно милениче!Карактеристики : 1. Преклопен дизајн, може да се преклопи за да заштедите простор2. Исклучено бело, кое е погодно за лето. Панорамски прозорец вентилација грижа за здравјето на домашните миленици. Тоа е за мачка или мало куче

Карактеристики на производот

Поврзани производи