Патики За Мажи Машка Мода Секојдневно Платно Рамни Патики Чевли Со Врвки Машки Модни Патики Платно 44

Патики За Мажи Машка Мода Секојдневно Платно Рамни Патики Чевли Со Врвки Машки Модни Патики Платно 44

Во продавницата
DEN 335.84
Стока:

6" нога широк : 10. Сите производи што можат да се нарачаат се на залиха, ве молиме бидете сигурни дека ќе ги купите.3" машка мода обични платно рамни патики ЧИПКА чевли забелешка : БИДЕЈЌИ РАЗЛИЧНИ КОМПЈУТЕРИ РАЗЛИЧНО ГИ ПРИКАЖУВААТ БОИТЕ, БОЈАТА на вистинската ставка може малку да Се Разликува од горенаведените слики.Лесни Сандали,Удобен дизајн на лизгање,Амортизирана влошка, мода и личност 5.3" Ве Молиме Имајте Предвид, Оваа Ставка Бродови Од Меѓународен ПРОДАВАЧ.4" нога широк : 10.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.

Карактеристики на производот

Поврзани производи