Каролини Богатства BB9729PW Pembroke Corgi Љубов Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W, разнобојни

Каролини Богатства BB9729PW Pembroke Corgi Љубов Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W, разнобојни

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Каролини Богатства BB9729 PW1414 Pembroke Corgi Љубовна Ткаенина Декоративна Перница 14 Hx14 W, разнобојна Pembroke Corgi Љубовна Ткаенина Декоративна Перница BB9729 PW1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Направете ги вашите украси За Денот На Вљубените попразнични Со Оваа Перница За Денот на Вљубените за секаде внатре или надвор од куќата. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Карактеристики на производот

Поврзани производи