Пацифик Игра Шатори Сафир Сина Супер Стол-Детска Големина-Полиестер

Пацифик Игра Шатори Сафир Сина Супер Стол-Детска Големина-Полиестер

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Повлечете стол! Без разлика дали вашето дете кампува, пикник или едноставно се релаксира во дворот, Пацифичките Шатори За Играње Сафир Синиот Супер Стол е вистинската големина за најмалите да се одморат по долгиот ден игра. Изработен од цврста челична рамка, издржлива не-солза вкрстена ткаена полиестерска ткаенина и стапала ЗА СТОМАЧНИ мускули, нашиот Супер Стол е совршен од сонце до сонце. Исто така, постои безбедносен механизам за заклучување за да се спречи случајно затворање на прстите. Овој стол со големина на дете има длабочина од 14" должина х 14" ширина х 23,5" и може да собере до 100 килограми. Компактно се преклопува во торбата за носење со прикачен ремен за рамо за лесно транспортирање. Полека, мали тотови! Изработена од не-солза крст ткаени полиестерски ткаенини со издржлива челична рамка. Стомачни стапала и безбедносна функција за заклучување за да се спречи случајно затворање. Држи до 100 килограми. Вклучува торба за носење со ремен за рамо. Големина : 14" L x 14" W x 23.5 " H. Боја : Сафир Сина. Материјал : Полиестер. Марка : Пацифик Игра Шатори.

Карактеристики на производот

Поврзани производи