РОК Рафал Про Бела Екстремни Лесни Оптички Про Игри Глувчето

РОК Рафал Про Бела Екстремни Лесни Оптички Про Игри Глувчето

Во продавницата
DEN 559.68
Стока:

Запознајте Го Рокат Рафал Про Екстремни Лесни Оптички, Про Игри Глувчето. Дизајниран од нула со симетрична ergономска форма која се чувствува подобро од кој било натпреварувачки глушец уште од првиот допир. Неговата впечатлива проѕирна школка од саќе ја намалува тежината до исклучително лесни 68гр и го прикажува АИМО како никогаш досега. Првиот РОКАТ глушец што дебитираше На Титан Прекинувач Оптички, исто така, се одликува со први термички обработени лизгалки и фантомфлекс кабел за висока изведба, неограничена игра. Светлина по дизајн. Титан Прекинувач Оптички - познатото чувство на кликнување, знаете, со активирање на брзината на светлината за невидена брзина и прецизност, тоа е побрзо од кој било механички прекинувач и има двојно поголема издржливост. Нова Економија-Рафал Про има нова, исклучително extremelyономска форма изработена од нула; подобрувањето ќе го забележите во секунда кога ќе ја ставите раката на неа. Проѕирна Саќе Школка-Рафал Про карактеристики поефикасен инженеринг, со солидна, но лесна саќе школка, давајќи исклучително лесен 68g-и импресивна изложба за ОСВЕТЛУВАЊЕ НА AIMO.

Карактеристики на производот

Поврзани производи