Викерман 10 Шампањ Светки Топката Украс

Викерман 10 Шампањ Светки Топката Украс

Во продавницата
DEN 591.84
Стока:

Викерман 10 " Шампањ Светки Топката Украс. Овој украс има завршница со светки што ќе додаде трепет на секој проект за украсување празници. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и користи дупчено и жично безбедно капаче за сигурно закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Викерман 10 " Шампањ Светки Топката Украс.

Карактеристики на производот

Поврзани производи