Ленаго Блузи И Кошули Со Копчиња За Жени Плус Големина Мода Печатени Обични Долги Ракави Маица Ленена Блуза Врвови Зимска И Есенска Кошула На Дозвола

Ленаго Блузи И Кошули Со Копчиња За Жени Плус Големина Мода Печатени Обични Долги Ракави Маица Ленена Блуза Врвови Зимска И

Во продавницата
DEN 255.84
Стока:

19 "Ракав : 60см/23. Добро за бизнис секојдневен работното место, исто така,.00 "Ракав : 66cm/25.09 "Ракав : 63cm/24.75 "Црна Должина : 69cm/27.20" Рамо : 43cm/16.23" Рамо : 38см/14.72 "Црна Должина : 74cm/29.38" Големина : М Големина.32 "Црна Должина : 73cm/28. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 97см/38.59" Рамо : 44cm/17. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 122cm/48.77" Големина : Л Големина.14 "Црна Должина : 70cm/27.35 "Црна Должина : 68см/26.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.35" Големина : 4xl Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 117cm/46. €Прилика}овој фустан кошула врвот може да оди од секојдневниот изглед и сите прилики особено за канцеларија, партии и датира.80" Рамо : 42cm/16. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини во деталните слики или табелата со големини во описот на производот. ①Натпревар можете да ги носите овие секојдневни блузи и блузи на работа, канцеларија, училиште во текот на есента, зимата, пролетта и летото.22 "Ракав : 59см/23.98" Рамо : 45cm/17.54 "Црна Должина : 71cm/27. Одлики за жени, жени мода, работни блузи за жени, облечени блузи за жени, блузи со долги ракави за жени, женски деловни обични врвови, женски облечени блузи, слатки врвови со долги ракави за жени, блузи со копчиња за жени, слатки блузи за жени, женска кошула со копчиња.74" Големина : 5xl Големина. 4 Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.62" Рамо : 39см/15. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.93 "Црна Должина : 72cm/28. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 127cm/50.Детали за производот : Женски Модни Печатени Обични Долги Ракави Маица Ленена Блуза Tops Features : 1.

Карактеристики на производот

Поврзани производи