Странец Работи: Бункер Мего Мини Колекционерски Винил Слика

Странец Работи: Бункер Мего Мини Колекционерски Винил Слика

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Започна следната еволуција во колекционерски винилни фигури-Мего Миникс! На Странец Нешта : Бункер Мего Миникс колекционерски винил фигура стои 5 инчи висок и е преполн со хипер стилизирани карактер специфични детали. Брендот Mego Minix ја доловува сличноста на ликот како ниедна друга колекционерска винил фигура на пазарот денес. На Странец Нешта : Бункер Мего Миникс колекционерски винил фигура доаѓа во колектор пријателски пакување што го доловува изгледот и чувството на хит шоуто - Странец Нешта! Странец Работи Бункер. Нетфликс. Врз основа на хитот нетфликс прикажи Странски Работи! Ви ја претставуваме Мего Миникс фигурината На Бункер!. Стоејќи приближно 5 инчи висока, оваа високо колекционерска винил фигурина е преполна со хипер стилизирани детали за карактерот и вајање. Доаѓа во прозорецот за прикажување кутија за крајна превртена акција и авантура колектор. Мего и Странски работи фановите ќе сакаат да ја додадат оваа кул, високо колекционерска фигурина На Хопер во нивните колекции!. Собери ги сите!! Гордо прикажете го заедно со вашите други Мего Миникс фигурини!. Секој обожавател на Мего И Странски Работи ќе сака да ја додаде оваа прекрасна колекционерска фигурина во нивните колекции!. Хипер стилизираниот карактер специфичните детали и вајањето ја оживуваат оваа Мего Миникс фигурина На Бункер!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи