20 Црна Серија Тркало од Пантер Тркала 578290051+00ФБ

20 Црна Серија Тркало од Пантер Тркала 578290051+00ФБ

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Ако барате целосно црно тркало со елегантен дизајн, Тогаш Рамните Црни Пантер Теренски 578 тркала ќе бидат совршени бандажи за вас. Бандажите Пантер Оф - роуд 578 во моментов се направени во големина 20 Х 9 што ќе оди одлично на секое теренско возило што го имате без разлика дали станува збор За Џип или камион. Теренскиот Пантер ги дизајнира своите тркала за да ги исполни очекувањата на сите теренски познавачи со елегантен дизајн на нивните бандажи. Без разлика дали имате Џип или камион и треба да го промените стилот, теренските тркала пантер ќе бидат совршено прилагодени за вашето возило. Пантер Надвор од Патот дури прави тркала во совршен дизајн што ќе го подобри изгледот на ВАШИОТ ТЕРЕНЕЦ. Рамна Црна Завршница; 1 Парче Фалсификувана Алуминиумска Конструкција; Компатибилен со TPMS (Систем за Следење На Притисокот во Гумите); Со Врежано Капаче На Центарот За Лого На Пантер.

Карактеристики на производот

Поврзани производи