Ове Декори Пасадена 46 - во. В во. Х Правоаголна Аголна Туш Кабина w Стожерна Врата За Туширање Без Рамка Во ПОЛИЦИТЕ НА топчето w

Ове Декори Пасадена 46 - во. В во. Х Правоаголна Аголна Туш Кабина w Стожерна Врата За Туширање Без Рамка Во ПОЛИЦИТЕ НА топчето

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Туш Врата со Полици. Ове Декори Бескрајни 46 1/8 Во Комплет За туширање Пасадена со врата за туширање без рамка нуди вид на едноставна, стилска разноврсност што ги надополнува сите стилови на бања. Комплетот содржи хардвер со врвен квалитет во Бронзена завршница Нанесуваат Масло и вклучува 29 во широк панел на вратата, 14 во широк внатрешен панел, 29 во широк страничен панел, идеален за аголна инсталација. Сите панели се направени Од Премиум 8мм (5/16") дебело сертифицирано калено стакло. Вклучени се три аголни полици. Удобните аголни полици го прават миењето едноставно со одржување на вашите производи во должина на рацете во секое време. 45 3/8 до 46 1/8 во. Ширина x 30 1/2 во. Длабочина х 72 во. Висина, Модел : PA0651301. Без рамка реверзибилна инсталација на вратата со вграден магнет на вратата за сигурно и цврсто затворање. Нема повеќе протекување, нема повеќе влажни подови. Премиум заштитната стаклена обвивка го олеснува чистењето и штити од натрупување ѓубриња од сапун и бигор. Сертифициран Од Советот За Сертификација За Безбедносно Застаклување (СГЦЦ). Технологија-премиум заштитна метална обвивка за да го одржите вашиот хардвер сјаен во годините што доаѓаат. Вклучена е преголема рачка во хромирана завршница. 5-Годишна Гаранција на стаклени панели и 1 година Гаранција за хардвер. Користете ја алатката За Конфигуратор За Туширање Ове за да го прилагодите и изградите вашиот туш од соништата за вашиот уникатен простор. Ве молиме прегледајте Го Упатството ЗА УПОТРЕБА PDF ЗА детални димензии на производот за да се осигурате дека комплетот за туширање е соодветен за мерењата на вашата бања.

Карактеристики на производот

Поврзани производи