Начин да ја прославите играчката за кадифен во скелетот за Ноќта на вештерките, еднорог

Начин да ја прославите играчката за кадифен во скелетот за Ноќта на вештерките, еднорог

Во продавницата
DEN 415.84
Стока:

Додадете малку склоност на Ноќта на вештерките оваа сезона! Нашиот начин да ја прославиме кадифлената играчка за скелети за Ноќта на вештерките, Еднорог е совршена мешавина на симпатична и плашлива бидејќи го комбинира традиционалниот скелет за празници со симпатична, кукава играчка, додавајќи забавен дел од талентот на Ноќта на вештерките. Нашата мала плишана плишаница се подготви за плашливата сезона, бидејќи е во форма на пријателски еднорог што открива серија светло розови коски извезени на предната страна за да го покаже овој симпатичен дух на Ноќта на вештерките на еднорози. Оваа кадифен играчка за Ноќта на вештерките е изработена од висококвалитетна и ох, толку мека бела кадифен ткаенина и има искра рог и меки виножито грива и опашка за тој дополнителен посебен допир! Оваа симпатично плашлива кадифен играчка Совршен подарок со теми за Ноќта на вештерките за вашето малечко или трик или третирачи како додаден третман! ! Нашата мала кадифен играчка може да се користи и како додаток со вашиот костум за Ноќта на вештерките или за украсни цели! Само фрлете ја софата или како симпатичен допир на дисплејот со теми за Ноќта на вештерките. Нашиот начин да ја прославиме играчката за кадифен за скелети за Ноќта на вештерките, Унирогот ќе направи симпатичен придружник на овој Ноќта на вештерките! Начин да ја прославите играчката со кадифен во скелетот за Ноќта на вештерките, забавно забавно за Ноќта на вештерките инспирирана кадифен играчка. Прикажува симпатичен скелет за еднорог пријателски за деца. Направена од висококвалитетна и ох толку мека кадифен ткаенина. Идеален подарок за мали и трик или лекувачи. Додава забавна пад на падот на декор на Ноќта на вештерките или како подарок. Пар како додаток на костум за Ноќта на вештерките. Возраст 3+. Направено од 80% полиестерска ткаенина, 20% полнење со полиестерски влакна. Мерки за производи 4 "x 4" x 7 ". Боја : Бела. Стил# : PLW02007508-d. &. &. &.

Карактеристики на производот

Поврзани производи