Глејд Зимска Колекција Јаболко Цимет Свеќа 4оз

Глејд Зимска Колекција Јаболко Цимет Свеќа 4оз

Во продавницата
DEN 114.72
Стока:

Глејд Зимска Колекција Јаболко Цимет И Кафеав Шеќер Миризлива Свеќа Црвена Стаклена Тегла 4 мл Свеќа, Јаболко Цимет. Топлото јаболко и зачинетиот цимет се класичен пар што создава богат, раскошен мирис. С. Ц. Џонсон-семејна компанија. Семејна компанија од 1886 година-Фиск Џонсон. Факти за животната средина : . Посетете не . Картон направен со 100% рециклирана картон. Минимум 35% објавуваат содржина на потрошувачите. Свеќа направена Во Канада.

Карактеристики на производот

Поврзани производи