Азриските Женски Врвови Паѓаат И Зимски Дозвола, Плус Големина Дуксери Дозвола, Жени Долги Ракави Обични Кошули Печатење Круг Вратот Дуксер Пуловер Лабава Туника ?

Азриските Женски Врвови Паѓаат И Зимски Дозвола, Плус Големина Дуксери Дозвола, Жени Долги Ракави Обични Кошули Печатење Круг

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Женски Долги Ракави Секојдневни Кошули Печатење Круг Вратот Дуксер Пуловер Лабава Туника Врвовикарактеристики : модни женски врвови.Дизајнот со кружен врат ве прави привлечни. Можете да ја врзете страната или да ја наполните во шорцеви,, здолништа и видови панталони за да дадете стилски уличен изглед. Постојат модерни долго sleeves.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : Полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : четири сезони : вистинска големина ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер жените врватизирај.Usukeubustlenghalder до sleeve Neck MMedium61036106cm/41.73"69cm/27.17" 70cm/27.56 "59cm/23.23" Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 106cm/41.73 "Должина : 69cm/27.17" Рамо до ракав : 70cm/27.56 "Вратот : 59cm/23.23" ИЗБРАНИОТ МАТЕРИЈАЛ : мекиот материјал е удобен за носење. ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : Погоден За секојдневно, секојдневно, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Нашата мисија : слушаме повратни информации од клиентите,не ризикувате со купувањето. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи