Нова КАПА Сертифицирана Премиум Замена Предна Решетка, Одговара На 2014-Форд Фиеста Хечбек

Нова КАПА Сертифицирана Премиум Замена Предна Решетка, Одговара На 2014-Форд Фиеста Хечбек

Во продавницата
DEN 2178.40
Стока:

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Решетка За Замена НА ПРЕМИУМ СЕРТИФИЦИРАНА КАПА, Ги Исклучува Моделите СТ, Со Хромирана Рамка, За Модели На Седан и Хечбек. Тој е Дизајниран да ја Замени Вашата Постоечка Решетка. Тоа Одговара На Вашиот 2014-2019 Форд Фиеста Хечбек. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифицирана Премиум Замена Предна Решетка, Одговара 2014-2019 Форд Фиеста Хечбек Исклучува Св Модели, Со Хром Рамка, За Седан И Хечбек Модели, Изработени Од АПС Термопластични . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2014-2019 ФОРД ФИЕСТА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи