Нортлајт Сиво Стакло Божиќ Декоративен Акцент Украс, 4

Нортлајт Сиво Стакло Божиќ Декоративен Акцент Украс, 4

Во продавницата
DEN 255.84
Стока:

Нортлајт овој единствен украс е навистина затворач за шоу. Рачно разнесеното стакло нуди поздравување на рибата во овој интересен дизајн. Иридентното стакло оживува со бои кога светлината ќе го погоди. Совршено на дрво или како дел од центарот на вашата празнична трпеза. Доаѓа подготвен да висат на сребрен кабел. Само за внатрешна употреба. Димензии : 4 инчи во дијаметар. Материјали : стакло Нортлајт сребрена иридентна стаклена топка украс. Рака разнесени стакло функција. Доаѓа подготвен да висат на сребрен кабел.

Карактеристики на производот

Поврзани производи