Амелија Надворешни Дланки 17.75 Водоотпорна Ткаенина Квадратна Перница, Крем, Зелена

Амелија Надворешни Дланки 17.75 Водоотпорна Ткаенина Квадратна Перница, Крем, Зелена

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Зачинете ја вашата дневна соба или двор со оваа прекрасна тропска перница за фрлање. Со својата бујна зелена шема и водоотпорен материјал, оваа перница е совршена за органски изглед и за внатрешни и за надворешни простори. Овој едноставен додаток ќе го оживее вашиот животен простор со впечатлив прскање на боја и уникатен дизајн. ДОПИР НА ЛИЧНОСТ-Лесно прилагодете го вашиот трем, палуба или двор со оваа смела и светла перница за фрлање. Со непобедлива комбинација на удобност и беспрекорен стил, овој додаток сигурно ќе го оживее секој простор за одмор. МОДЕРНИ БОИ-Нашата перница за фрлање е совршен акцент за секоја шема на декор. Ова се одликува со бујна зелена дланка и друга тропска флора преку крем-боја база. ИЗРАБОТЕНИ СО ГРИЖА-Изработени со водоотпорен материјал, овие перници се погодни и за внатрешна и за надворешна употреба. Навлаките се состојат од мешавина од памук и полиестер, додека внатрешното полнење се состои од комбинација од полиуретанска пена и полиестерски влакна. Ве молиме имајте предвид дека перниците се водоотпорни и не се водоотпорни. Не потопувајте се во вода. ОТСТРАНЛИВИ КАПАЦИ со БЕЗБЕДНОСНИ ПАТЕНТИ-можете лесно да го отстраните нашиот капак за перници што се перат во машина за чистење по долг период на употреба. Само користете ги безбедносните патенти отпорни на деца за да ја одврзете кожата и да го извадите внатрешното полнење. ДИМЕНЗИИ-Изберете додаток кој е совршена големина за вас и вашиот мебел. Оваа перница е 1,00"д х 17,75" В х 17,75" Х. ќе ви се допадне колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно додавање на овие шармантни перници. Вклучува : Една (1) Надворешна Перница. Материјал : Водоотпорна Ткаенина. Состав На Ткаенина : 19% Памук, 81% Полиестер. Состав за полнење : Полиуретанска Пена и Полиестерски Влакна. Шема : Дланка Реси. Боја : Крем, Зелена. Рачно Изработени Детали. Не Е Потребно Собрание. Димензии на производот : 1,00 инчи длабок x 17,75 инчи широк x 17,75 инчи висок.

Карактеристики на производот

Поврзани производи