Вагнер Термокиет Полу-Метална Диск Сопирачка Рампа Сет Одговара: 2011-Бмв Х3, 2012-бмв 328

Вагнер Термокиет Полу-Метална Диск Сопирачка Рампа Сет Одговара: 2011-Бмв Х3, 2012-бмв 328

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Вагнер ТК влошките за сопирачките имаат формулација на триење со нула бакар и единствена интегрално Обликувана технологија За Изолатор (ИМИ) за потивко работење. ТИВКИТЕ ПЕРФОРМАНСИ користат полуметален материјал за триење дизајниран во куќата за да овозможи тивко работење и високи перформанси. ИСКЛУЧИТЕЛНА МОЌНОСТ на СОПИРАЊЕ Напредните формулации за триење ја трошат топлината за супериорни перформанси на сопирање. ЕДНОДЕЛЕН ДИЗАЈН ИМИ технологијата интегрира материјал за триење, потпорна плоча и изолатор во подлогата за сопирачките за избрани апликации. ВКЛУЧЕН Хардвер премиум хардвер од нерѓосувачки челик вклучен за избрани апликации. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ влошки За Сопирачките достапни за сите типови возила. НУЛТА БАКАРНА ФОРМУЛАЦИЈА Карактеристики вагнер ОЕ25 формулација на триење со нула бакар. Одговара Изберете : 2011-2017 Бмв Х3 2012-2018 БМВ 328 2013-2018 БМВ 320 2019 БМВ 330ХИ 2017-2018 БМВ 330 2014-2016 БМВ 428 2017-2020 БМВ 430И 2015-2016 Бмв Х4 2014-2016 бмв 228 2017-2020 БМВ 430ХИ 2016-2018 БМВ 330Е 2017-2018 БМВ Х4 XDRIVE28 I 2017-2021 БМВ 230 I 2017-2021 БМВ 230 XI И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи