Куристан Европа Амалтеа Магла Област Килим

Куристан Европа Амалтеа Магла Област Килим

Во продавницата
DEN 6640.00
Стока:

Инспирирана од фасцинантната уникатност на месечините На Јупитер, Колекцијата Европа е составена од кул тонирани теписи со единствени елегантни апстрактни дизајни кои се истакнати во поли-вискоза. Секој дизајн има суптилен сјај и висока/ниска текстура, нудејќи уживање. Со бои како Магла, Ѕвездена Светлина, Галаксија и Луна Греј, Европа дава чувство на магична смиреност и релаксација. Оваа колекција е совршена за да се вратите дома по долгиот напорен ден. Стручно се наѕираше моќта Во Турција, овие фасцинантни подни облоги може да се постават безгрижно во областите со голем сообраќај и лесно се чистат. Прекрасните потресени детали за секоја област килим сигурно ќе го нацртаат окото и можат беспрекорно да се вклопат во секое живеалиште благодарение на неговите неутрални нијанси. Елегантна И раскошна, Колекцијата Европа веднаш ќе го украси секој амбиент со модерна и софистицирана привлечност. Лице-в-лице вилтон ткаени од 100% ултра-мек полиестер. Елегантни Апстрактни Дизајни се Обележани во Поли-Вискоза. Секој Дизајн има Суптилен Сјај и Висока/Ниска Текстура.

Карактеристики на производот

Поврзани производи