Евелин и Зое Ретро Полу Флеш Планината Таванот Светлина Со Бело Млеко Стакло

Евелин и Зое Ретро Полу Флеш Планината Таванот Светлина Со Бело Млеко Стакло

Во продавницата
DEN 479.36
Стока:

Спарувајќи модерна крошна со ретро-инспирирана нијанса на капка-глобус, оваа полу-рамна таванска светлина создава класичен изглед во вашиот влез, ходник или трпезарија. Полу-затворената стаклена сенка ја прикажува сијалицата по ваш избор – пробајте Сијалица Едисон Во Стилот На Гроздобер За повратна атмосфера без напор. Достапно во различни трендовски завршетоци и бои во сенка, овој уред може да се вклопи или да се истакне во многу стилови на декор и шеми на бои. Спарувајќи модерна крошна со ретро-инспирирана нијанса на капка-глобус, оваа полу-рамна таванска светлина создава класичен изглед во вашиот влез, ходник или трпезарија. Полу-затворената стаклена сенка ја прикажува сијалицата по ваш избор – пробајте Сијалица Едисон Во Стилот На Гроздобер За повратна атмосфера без напор. Достапно во различни трендовски завршетоци и бои во сенка, овој уред може да се вклопи или да се истакне во многу стилови на декор и шеми на бои. Тела е компатибилен со постојните затемнување прекинувач и сијалица (не се вклучени). Во комбинација со полу-затворена глобус сенка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи