Џијугала Прстени За Жени Ретро Метал Мулти-Боја Прстен Прстен Во Студениот Ветер

Џијугала Прстени За Жени Ретро Метал Мулти-Боја Прстен Прстен Во Студениот Ветер

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Џијугала Прстени За Жени Ретро Метал Мулти-Боја Прстен Прстен Во Ладна Ветер Спакувани во убави торбички, овие гроздобер прстен сетови може да биде за себе, пријатели, или мајка На Денот на Вљубените, Денот На Мајката, Роденден, Годишнина, Дипломирање, Празници, или било кој друг . Сакај ги.1x Големини На Прстени : 7, 8, 9, 10материјал - Изработен од висококвалитетна легура, позлатена и , на вашето тело. Долготрајна боја и долга употреба. Високо полирана површина, не грижете се за гребење на вашата .Европски и Американски ретро метални повеќебојни прстени, скапоцени камења од опал со атмосфера, можат да ви донесат добро .Средни Прстени Средни Прстени За Жени-Спакувани во Прекрасни Торбички, Овие Гроздобер Комплети Прстени Можат Да Бидат За Себе, Пријатели или Мајка На Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Роденденот, Годишнината, Дипломирањето, Празниците или Која било друга . Сакај Ги. Прстен Постави Мажи Гроздобер Прстени За Мажи. Материјал-Изработен Од Висококвалитетна Легура, Позлатена И, На Вашето Тело. Долготрајна Боја И Долга Употреба. Високо Полирана Површина, Не Грижете се За Гребење На вашата . Трендовски Прстени Пакет Прстени За Мажи. 1x Прстен Прстени за Тинејџерски Девојки Кул Прстени. Европски И Американски Ретро Метални Повеќебојни Прстени, Скапоцени Камења Од Опал Со Атмосфера, Можат Да Ви Донесат Добро . Прилагодливи Прстени За Мажи Обични Прстени. Европски И Американски Ретро Метални Повеќебојни Прстени, Скапоцени Камења Од Опал Со Атмосфера, Можат Да Ви Донесат Добро . Прилагодливи Прстени За Мажи Обични Прстени. Големини На Прстени : 7, 8, 9, 10 Кул Прстени Жени Стари Училишни Прстени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи