Skechers Work Women's Ghenter - Bronaugh Slip отпорни на атлетски работи за работа - широко достапни

Skechers Work Women's Ghenter - Bronaugh Slip отпорни на атлетски работи за работа - широко достапни

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Спортскиот стил се среќава со сигурна удобност во работата на Skechers Rexlated Fit® : Ghenter - Bronaugh SR Shoe. Мека спортска ткаенина од мрежа и синтетички горе во чипка на спортска обична работа отпорна на патики со акценти за шиење и влошка за меморија за меморија за ладење на воздухот. Скоро едно парче спортска ткаенина од горниот дел. Горниот дизајн отпорен на вода и дамки со шкотски кугар; Заштита. Нежните синтетичко преклопување на ленти за додадена издржливост. Чипкајте спортска обична работа отпорна на удобност патики. Акценти за шиење. Издржлива текстурална воздух мрежа со мрежна подлога. Лого на страната. Чипка напред. Преклопување на ткаенината со потпетици со потпевнува на горниот таб. Подготвена јака и јазик. Поставување на чевли со мека ткаенина. Опуштено вклопување; Дизајн за удобно вклопување во просториите. Воздушна ладна меморија од пена, преполнета со перничиња, отстранлива комфорна должина удобност. Лесен флексибилен шок што ја апсорбира средната должина. Отпорна на отпорна гума од влечење на влечење. Висина на пета од 1 инчи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи