Дома Холи Солидна техника на Питнук Техника Постелнина за покритие, вклучен Шамс

Дома Холи Солидна техника на Питнук Техника Постелнина за покритие, вклучен Шамс

Во продавницата
DEN 447.84
Стока:

Однесувајте се кон раскошно мекото vcny Home Holly Solid Pintuck Technique 3 Piece Постелнината за постелнина Постави и разбудете се чувствувајќи се освежено. Достапно во пет бои за да одговараат на вашиот стил, Duvet Cover покажува зачудувачки детали за разоткривање и доаѓа со две совршено спарени шами за да го комплетирате изгледот. Сите четири агли на капакот се карактеризираат со само-врски за да го задржите вашиот вметнат вметнување да се менува во кревет за подобра ноќ? (Вметнување на дувли не е вклучено.) 3 парче реверзибилен сет на дувли; 1 Дувет, 2 Шамс. Супер -мека - 100% микрофибер. Изложуваат зачудувачки детали за софистициран, текстуриран изглед и чувство. Покријте ги карактеристиките за само-врски на сите агли за безбедно вклопување. Машина за перење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи