Гзеа Лето Блузи За Жени Жени Обични Пуловер Копче Надолу Дуксери Со Врвки Со Качулка Џеб Со Долги Ракави Дуксери

Гзеа Лето Блузи За Жени Жени Обични Пуловер Копче Надолу Дуксери Со Врвки Со Качулка Џеб Со Долги Ракави Дуксери

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Гзеа Летни Врвови За Жени Жени Обични Пуловер Копче Надолу Дуксери Со Врвки Со Качулка Џеб Со Долги Ракави Дуксери Сезона : Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен, Дневен, Стил : Секојдневен, Моден Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатење Должина На Ракавот : Долг Ракавконтинент : можете да добиете 1 X Табела Со Големина на Дуксери : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" ракав : 65cm/25.59" Должина : 67cm/26.38"Големина : M Биста : 105cm/41.34" Ракав : 66cm/25.98" Должина : 68cm/26.77"Големина : L Биста : 110cm/43.31" Ракав : 67cm/26.38" Должина : 69см/27.17"големина : xl биста : 115см/45.28" ракав : 68см/26.77" Должина : 70см/27.56"големина : xxl Биста : 120см/47.24" Ракав : 69см/27.17" Должина : 71см/27.95" дизајн : врвовите на Пуловерот се лабави,одлично се вклопуваат. Долг ракав,вратот на екипажот,капка рамо,секојдневен, се релаксираат одговара. Овој дуксер блузи со еластичен дизајн, едноставен дизајн прави да изгледате повеќе стилски. Материјал : дуксерот на екипажот е во висококвалитетна ткаенина од памук и полиестерска мешавина,ултра мека,со растеглив активен материјал,многу погоден за носење што се чувствува одлично против кожата. Погоден за сите видови тела. Овој дуксер за рамо со капка е неопходен моден предмет во женска гардероба. Појавување : како основен врв за пуловер,можете многу лесно да се облечете со јога хеланки/стп хеланки, фармерки/шорцеви со висок струк и чизми итн. Да се обложи со кардиган кога ќе се чувствувате малку студено. Со што и да колокацирате, ќе се појави нов изглед. Чиста : рачно перење или нежно машинско перење во ладна вода, закачете или исушете ја линијата,. Дневно : лабава есенска дуксерка убава за секојдневниот живот, облечена во лежерни пуловери за да се загрее во дневната соба,излегување на отворено,одење во канцеларија,одење на одмор со семејството, одење на шопинг со пријателите и рок музичките фестивали се доволно соодветни.

Карактеристики на производот

Поврзани производи