Женски Плус Големина Опуштено Вклопуваат Карго Панталони

Женски Плус Големина Опуштено Вклопуваат Карго Панталони

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Дики? Женските Опуштени Товарни Панталони седат малку под половината со опуштено вклопување низ седиштето и бутот. Тоа е разноврсна, функционална панталона со подвижен товар со затворачи за куки и јамки, страничен џеб за повеќекратна употреба и џебови за размавта на грбот со предвремени затворачи. Овој секојдневен панталон е дизајниран за траен комфор и стил, давајќи ви едноставен и функционален изглед по кој барате. Плус големини. Седи малку под половината; дополнителна просторија во седиштето и бутот; џеб со товар; страничен џеб за повеќекратна употреба; права нога; плус големини.

Карактеристики на производот

Поврзани производи