Трговска марка ликовна уметност Флорисон 48 платно уметност од Алан Блаустин, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Флорисон 48 платно уметност од Алан Блаустин, бел мат, црна рамка

Во продавницата
DEN 1530.08
Стока:

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „Флорисон 48“ платно уметност од Алан Блаустин, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Алан Блаустин. Тема : пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристики на производот

Поврзани производи