Без граници јуниори плус големина на пафер, големини 1x-4x

Без граници јуниори плус големина на пафер, големини 1x-4x

Во продавницата
DEN 320.00
Стока:

Најлесно од слоевите кога пристигнува поладната сезона. Овој елек за подножје од „Никакви граници“ има два предни џебови за да ги задржите вашите најважни работи и слоеви над врвовите на долги ракави и маички за целосен изглед на ладно девојче кога излегувате надвор. Прилагодливиот кабел за банџи на полите помага да се задржи студот кога ќе започнат брзите ветре. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : Висок врат. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : без ракави. Ockебови : 2 предни џебови. Карактеристики : контролирано полите контролирани со пластични тогли; хоризонтални буфли со полиестерско полнење; наредени. Плус со големина на јуниори плус подигање од без граници.

Карактеристики на производот

Поврзани производи