Кабинетот за рустикална фиока Sarina Solid Rustic, цреша

Кабинетот за рустикална фиока Sarina Solid Rustic, цреша

Во продавницата
DEN 1455.84
Стока:

Купувајте Safavieh на. Заштеди пари. Живеат подобро.Сафавих Сарина СОДРИНА Рустикална 5 фиока кабинет Класичниот градите на долна облека се третираат на ветровито крајбрежно преуредување со кабинетот со 5-фигура Сарина. Изработено од бор со цреша, британската колонијална рамка се ажурира со отворени рачки и залепени фиоки инспирирани од старомодни овошни гајби. Современиот дизајн додава шик изглед на вашиот дом. Издржлива рамка од бор од бор за долготрајна долговечност. Не е потребно собрание. Боја : цреша. Димензија на артикалот : 16,5 in. W x 12.6 in. D X 46.5 in. H. Dimentsion Dimension : 13.4 in. W x 10.6 in. D x 7.5 in. H. 5 фиоки за обилно складирање. Тежина на артикалот : 30,9 фунти . Капацитет на тежина : 30 фунти секоја фиока. Дрвото е природен материјал со варијации на сенка во боја, конфигурација, ленти и структура на жито. Секое поединечно парче мебел за сафавих има карактеристични ознаки што ќе се разликуваат од примероците од фото и изложбени салони. Редовното внимание и одржувањето на финиот мебел може да ја обезбеди нејзината убавина за наредните години. Секогаш користете ги чувствуваните влошки под сите написи за да спречите обезбојување или омекнување на лак. Пластичните и гумените основи на предметите можат да обезбодат дрво. Додатоци во фотографијата (ите) во стилот на живот не се вклучени. Забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на мебел може да варираат малку. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои варијација . Прашина редовно со мека, сува крпа. Никогаш не користете подмачкани или третирани крпи на лакирани завршувања. Некои завршувања можат да се избришат со влажна (не влажна) крпа, проследена одеднаш со триење со сува крпа за да се отстранат отпечатоците од прстите и измамниците. За постојани места, нежно исчистете со мека крпа и раствор на вода и благ сапун, проверете дали ќе избришете суво. Користете лепило за почувствувани влошки, крајбрежни и пласмати за да го заштитите вашиот мебел.

Карактеристики на производот

Поврзани производи