Термичка кошула на екипажот за маж и големи машки и големи машки, големини S-3XL

Термичка кошула на екипажот за маж и големи машки и големи машки, големини S-3XL

Во продавницата
DEN 267.20
Стока:

Разновидна, удобна и удобна. Овој термички врв на мажите со долг ракав од Rocawear е одличен слој под обична кошула со копче или самостојна мета и е направена во ткаенина од памук. Со класичен текстуриран термички дизајн, овој врвен долг ракав ги надградува вашите основи за обичен изглед или стил на дневна. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; термички дизајн; ребрести манжетни; Детали за лого на градите. Топлинска кошула за мажи со долги ракави од Rocawear.

Карактеристики на производот

Поврзани производи