Пенка за миленичиња со 8 панели со врата, сина месечина

Пенка за миленичиња со 8 панели со врата, сина месечина

Во продавницата
DEN 2559.84
Стока:

Дајте му на вашата животинска соба да трча наоколу и да игра во безбедна, содржана околина со ова ириса со осум панел пенкало со врата. Изработено е од не-корозивна, цврста пластика со метален хардвер и шипки за поврзување со целосна должина за додадена јачина. Ова пенкало за кучиња ирис е лесно да се собере и е погодно за кутриња и други мали животни. Се одликува со голема врата за лесен пристап до вашето домашно милениче и садови за хранење. Димензии : 63 "W X 63" D X 34. 25 "H. Отворање на вратата : 20. 75" H x 14. 5 "w. Над 21 квадратни метри простор. Погоден за внатрешна или надворешна употреба. Пенкало е достапно во бебето сина, сина месечина, чоколадо, хром, Еверглејд и Гарнет црвена.

Карактеристики на производот

Поврзани производи