+Ко -духовизиран сув шампон магла 4. мл

+Ко -духовизиран сув шампон магла 4. мл

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Зафатени сте, можеби немате време да ја миете косата секој ден. R+CO духовизиран сув шампон маглата е најдобриот сув шампон таму за оние денови помеѓу миењето. Оваа трговска марка за сув шампон на R+Co, розов очи, во кој има белешки од диви смокви, тонка грав, кедарско дрво и лотос цвет. Зафатени сте, можеби немате време да ја миете косата секој ден . R+CO духовизиран сув шампон маглата е најдобриот сув шампон таму за тие денови помеѓу миењето . Благодарение на електроцентралата комбо од силика, глицерин и Рицинусово масло, оваа формула ќе ја исчисти и условува вашата коса во две спрејови . Мирисот на мирисот на сувиот шампон R+Co Rosy Eyed во кој има белешки од диви смокви, тонка грав, кедар дрво и лотос цвет.

Карактеристики на производот

Поврзани производи