Детали за кожни чизми со широки телевици за женски

Детали за кожни чизми со широки телевици за женски

Во продавницата
DEN 703.68
Стока:

Влезете во стил на поставување тренд со овие високи чизми за возење од Brinley Co. Овие чизми со високи колени имаат премија од кожни кожени со широкопојасен дизајн и џеб од внатрешноста на телето. Скриените клинови потпетици создаваат суптилен лифт за да го завршат изгледот. Кожаната вратило од кокошката се издига над колената за да создаде долга и елегантна силуета, додека деталите со двојни ленти со сурови токи го истакнуваат задниот дел на колената. Овие симпатични чизми прават задолжително модно дело, кое е доволно разноврсно за да се спари добро со најразлични облеки. Спарете ги овие чизми високи чизми со текстурирани хулахопки и тенок здолниште со молив или слаби панталони за да создадете неколку ансамбли кои издвојуваат исклучителен стил за секоја пригода. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : Скриен клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 18 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи