Маица за изведба на Машки и големи мажи за мажи, до големина 5xl

Маица за изведба на Машки и големи мажи за мажи, до големина 5xl

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Современата и тренд-напредна изведба од Расел го дава изгледот што го сакате со карактеристиките што ви се потребни. Лесната ткаенина за дишење, со влага, Intellifresh и својства за ладење ве одржува да се чувствувате добро преку какво било тренингот или авантурата. Избрани бои достапни исклучиво на. • Материјал : 100% полиестер; Назад и ракави : 90% полиестер/10% quакард мрежа • Грижа : Машината за перење • Земја на потекло : Увезена • Големина : Модел е 6'1 ”и носи големина m • одговара : Полу-опремена • Затворање : Стил на пуловер • Стил на пуловер • Ракави : Кратки ракави на Раглан • џебови : Ниту еден • Карактеристики на перформансите : Влашење на влага со својства за ладење, технологија за контрола на мирис, задниот панел и ракавите на решетката, рефлексивни трим на грбот • Машка маица за перформанси на Coolfuze од Расел.

Карактеристики на производот

Поврзани производи