Швинска патека за патувања со велосипед, подлога за пена, црно

Швинска патека за патувања со велосипед, подлога за пена, црно

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Schwinn Triptway Pathway Седло за велосипеди, подлога за пена, Блекшвин Тротка патека за велосипед, велосипед, подлога за пена, црно, надградете го вашето дневно возење со седлото на пената за патувања од Швин. Создадена со технологија за вакуумска форма, оваа седло има чист изглед и лесен дизајн. Плус, внатрешноста на пената и супер мекиот материјал за покривање го прават едно од најудобните седишта наоколу. Уживајте во вашето возење како никогаш порано со патната патека за мека пена од Швин. Покрив отпорен на временски услови. Седиште за средна ширина. Супер мек материјал за дишење ве одржува ладно и суво. Лесна инсталација од 14мм клуч. Одговара на сите натписи за седишта за велосипеди. Седло креирана со вакуумска форма технологија за чист изглед и лесен дизајн. Мека пена низ целото седиште. Покрив отпорен на меко време. Седиште за средна ширина. Супер мек материјал за дишење ве одржува ладно и суво. Лесна инсталација од 14мм клуч. Одговара на сите натписи за седишта за велосипеди.

Карактеристики на производот

Поврзани производи