20'x20'x20' Триаголник Сонце Сенка Плови Беж

20'x20'x20' Триаголник Сонце Сенка Плови Беж

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Декоративна класична боја за да додадете допир на модерност во вашиот простор; совршено се вклопува со разноврсни сценарија како двор; балкон; двор; трем; пергола; палуба; базен; ресторани од висока класа и различни монитори може да предизвикаат боите малку да се разликуваат. Дискрецијата на гледачот се советува. Карактеристики : HDPE Го Намалува Преносот На Топлина-Изработен од 100% сосема нов 185gsm HDPE материјал за ефикасно намалување на температурата под плови околу 50°F (10°C); одлична дише за да се овозможи поминување на ветерот; нуди ладно и воздушно засолниште во топлите денови . 97% Заштита ОД УВ Блок-Ефикасно блокира 97% од штетните УВ зраци за да ја заштити вашата нежна кожа од пламено сонце; создавање удобна област во летно време . Лесно склопување дизајн на Преклопување за складирање за заштеда на простор и плови што се перат за лесно чистење . Издржлив Во Употреба - троен зашиен спој го зајакнува работ за да спречи кршење и кинење; заоблената форма на триаголник му помага на едрото да се држи цврсто; вклучени тешки најлонски јажиња; составот Против агер додаден за долгогодишна услуга.

Карактеристики на производот

Поврзани производи