-израчена компјутерска аголна биро за дрвени плочи од челична рамка лаптоп табела за работа за домашна канцеларија

-израчена компјутерска аголна биро за дрвени плочи од челична рамка лаптоп табела за работа за домашна канцеларија

Во продавницата
DEN 1599.84
Стока:

Одлична карактеристика : Прилагодлива подлога за нозе го штити вашиот под и прилагодлива висина како што е потребно. Совршено за не -наклонети или наклонети подови. Заокружете ги острите агли за да ви понудат побезбедна и стилска биро. Ставете ги нозете на лентата за подножје за одмор кога работите. Завршувањето обложена со прав на врвот на дрвото може да спречи корозија. Лесно е да се грижи и може да се избрише чисто со сува крпа. [Модерно биро] Оваа компјутерска биро во форма L, со модерен дизајн со тркалезен агол, кој создава работен простор кој е едноставен и привлечен. Тоа е совршен додаток на која било канцеларија или студија за дома. Доаѓа со бесплатен штанд на процесорот што слободно се наоѓа под него. Издржливото и пространа дрво од дрво нуди оптимален работен простор. Пакетот ги вклучува сите делови, алатки и упатства . [Димензија] Голема големина - 66,14 "(л) x 47.24" (г) x 29,52 "(ч). Направете го вашиот дом поудобен! Модерно и стилско биро во форма на L. Спецификација : Материјал : Дрво и челик. Врвна табла Боја : Беж. Рамка Боја : Бела. Големина : долга страна (десна страна) : 66.14 "(л) x 18.9" (г) x 29.52 "(ч) (како прикажување на слика ). Кратка страна (лева страна) : 47,24 "(л) x 18.9" (г) x 29,52 "(ч). Големина на пакетот : 54,33" (л) x 20,87 "(г) x 4.33" (ч). Нето тежина : 44.09 фунти. Бруто тежина : 48,5 фунти. Максимално оптоварување : 450 фунти. Пакет : 1 * биро во форма на L. 1 * штанд на процесорот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи