Чудо девојки на нација печатеа флип -апостолки, големини - 6

Чудо девојки на нација печатеа флип -апостолки, големини - 6

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Од денови на топло време до забавни ноќи, овие кул, удобни сандали со слајдови од се одличен додаток на нејзините обувки со лесен стил на лизгање и движење. Спарете ги со нејзиниот друг омилен како Tees, резервоари и шорцеви за целосен изглед од глава до пети. Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики на удобност : Отворен пети. Слајд сандали на девојчињата од Wonder Nation.

Карактеристики на производот

Поврзани производи