Бруно Марк Машки Фустан Чевли Капа Пети Чипка Кожа Оксфорд Чевли ЏФБ БРАУН Големина 8

Бруно Марк Машки Фустан Чевли Капа Пети Чипка Кожа Оксфорд Чевли ЏФБ БРАУН Големина 8

Во продавницата
DEN 639.84
Стока:

Бруно марк формални чевли ЗА облекување JFB19001 M / JFB19002 M функција кожен горен дел, безбедна конструкција со врвки, издржлив гумен надворешен ѓон, мека кожна влошка и прецизен процес на шиење ви даваат елегантен изглед и целодневно удобно искуство. 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Гаранција За Враќање И Враќање На Парите. вештачки материјал. Гумен ѓон. 100% кожни горни делови без пукање или туткање. Моден дизајн на врвот на крилото со врвка за класичен изглед. Кожните облоги ја зголемија способноста за дишење и отстранување на влага. Латекс амортизирана подножје за удобност и апсорпција на удари. Издржлив гумен надворешен ѓон за повеќе влечење и зафат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи