До 65% попуст На Жените Плус Големина Летни Врвови Мода V-Вратот Долги Ракави Лабави Памучни И Ленени Кошули Летни Кошули Блуза Одмор Партија Плажа

До 65% попуст На Жените Плус Големина Летни Врвови Мода V-Вратот Долги Ракави Лабави Памучни И Ленени Кошули Летни Кошули Блуза

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

70" Ракав : 56см/22.62" Должина : 81cm/31.57 "Ракав : 60cm/23.51 "Ракав : 62cm/24. Стил : Овие Врвови Со долги Ракави Се Многу Удобни,Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со потпетици или станови,токму онака како што сакате Повод : Запознавање,Секојдневен,Забава,Плажа, за работа,домашен Одмор и многу повеќе.89 " Големина : XXXXL Големина. [ПОЈАВУВАЊЕ] : . Пребарајте го брендот "ПУРКОЛТ" и ќе најдете повеќе стилови. Ние го земаме како наша мисија да обезбедиме висококвалитетни производи на нашите клиенти и да ги направиме нивните чувства највисока потрага. Материјал : 60% памук,40% Лен, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.73" Ракав : 55см/21.61 "Ракав : 59cm/23.64 "Ракав : 58cm/22. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 131cm/51.

Карактеристики на производот

Поврзани производи