Нов Стандард Замена На Совозачот Страна Пак Сигнал Паркинг Светло Собранието, Се Вклопува 1996 - Нисан Патфиндер

Нов Стандард Замена На Совозачот Страна Пак Сигнал Паркинг Светло Собранието, Се Вклопува 1996 - Нисан Патфиндер

Во продавницата
DEN 2975.84
Стока:

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка И Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони И Други Возила, Нудиме Нов Стандарден Паркинг/Сигнално Светло За Замена На Патниците, Во Браникот, До Датумот на Производство 12/1998. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Сигнал/Парк Светлината Собранието. Тоа Одговара На Вашиот 1996-1999 Нисан Патфајндер. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена На Совозачот Страничен Трепкач / Паркинг Светло Собрание, Се Вклопува 1996-1999 Нисан Патфиндер во Браникот, До Датумот На Производство 12/1998, Изработен од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Карактеристики на производот

Поврзани производи