Деца Дете Бебе Унисе Пролет Лето Памук Печатење Краток Ракав Кошула Шорцеви Облека Симпатична Облека

Деца Дете Бебе Унисе Пролет Лето Памук Печатење Краток Ракав Кошула Шорцеви Облека Симпатична Облека

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Големина : 2ј Препорачана возраст : 1-2 Години Биста : 66см/25,98" Должина : 37см/14,57" Должина На Дното : 25см/9,84" Големина : 3ј Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 68см/26,77" Должина : 39см/15,35" Должина На Дното : 26см/10,24" Големина : 4Ј Препорачана возраст : 3-4 Години биста : 70см/27,56" Должина : 41см/16,14" должина на Дното : 27см/10,63" Големина : 5ј препорачана возраст : 4-5 години биста : 72см/28,35" Должина : 43см/16,93" должина на дното : 28см/11,02" Големина : 6ј препорачана возраст : 5-6 години Биста : 75см/29,53" Должина : 45см/17.72" должина на Дното : 29см/11.42" детско дете бебе унисекс пролет Лето памучен принт кратки ракави кошула шорцеви Облека карактеристики : материјалите носат Подобро искуство при Носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето бебе.И рачното перење и машинското перење се во ред. Погоден за секоја пригода. Тоа е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете удобно искуство за секојдневно носење на бебето. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Кошула+1 ПАРЧИЊА Шорцеви Модни Цвеќиња Отпечатоци, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Прилика : секоја пригода пол : тип На Шема На Девојки : тип На Ракав за Печатење : Краток Ракавако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте дека контактирате со нас. Супер Меки И Еластични Материјали За Удобно Облекување И Спортување. Прилика : За Вашето Слатко Бебе, Редовно Вклопување, Удобно За Носење, Погодно За Многу Прилики, Такви Секојдневни, Забави, Семејни Забави,Роденденски Забави ,Бебешка Фотографија,Подароци За Туширање За Бебиња, Натпревар, Фотографија. дете момче облека. облека за девојчиња. каваи облека. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Карактеристики на производот

Поврзани производи