Njspdjh Пренослив Вентилатор Мини Вентилатор Мини Симпатична Вентилатор Мултифункционален Лето Фанови

Njspdjh Пренослив Вентилатор Мини Вентилатор Мини Симпатична Вентилатор Мултифункционален Лето Фанови

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Боја : Бела, Сина, розова Излезна моќност( МАКС) : 3 W1 X Faninster USB кабел, црвеното светло ќе биде вклучено при полнење, црвеното светло ќе се исклучи кога е полно, а синото светло ќе биде вклучено.Спецификации на батеријата : 18650-3, 7 V1200maintelligent систем за контрола, сигурен ferfomance, кој е целосно функционален и лесно ракување.Работна струја( МАКС) : 3.7 V/0.8 ORTABLE пренослив вентилатор со интеграција на дизајн, едноставен изглед и цврста структура.Напон на батеријата : 3,7 V/600m A1x USB време НА работа со кабли : околу 2,5 часа за работа со низок степен и околу 2 часа за високо квалитетна работа (регулација на брзината на втората брзина)Излезен напон : среден опсег 7 V/250 MA ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН 9 V/320 MAInput напон / струја : 5 V/600mate производот е уникатен и модерен.Притиснете еднаш за првата брзина, синото индикаторско светло е вклучено, ниско е, притиснете повторно за високо квалитетно и конечно притиснете за да го исклучите производот потребни се околу 3,5-4 часа за целосно полнење, линијата има преполнување, прекумерна струја и прекумерно празнење . Влезен Напон / Струја : 5 V/600 MA. Притиснете Еднаш За Првата Брзина, Синото Индикаторско Светло Е Вклучено, Ниско Е, Притиснете Повторно За Високо одделение и Конечно Притиснете За Да Се Исклучи. Интелигентен Систем За Контрола, Сигурна Ферфоманса, Која Е Целосно Функционална И Лесна Работа. Излезен Напон : СРЕДЕН опсег 7 V/250 MA Висококвалитетен 9 V/320 MA. Излезна Моќност( МАКС) : 3 W.

Карактеристики на производот

Поврзани производи