Америка Најдобрите Осветлување АФ-3051-Тб-ХН Стрелка Вертикална Поштенско Сандаче, Мед-Текстура Црна

Америка Најдобрите Осветлување АФ-3051-Тб-ХН Стрелка Вертикална Поштенско Сандаче, Мед-Текстура Црна

Во продавницата
DEN 879.84
Стока:

Рачно изработени, цврсти месинг вертикални ѕидни поштенски сандачиња Од Америка Најдоброто Осветлување е целосно прилагодливо и изградено за да трае цел живот. Нашето вертикално поштенско сандаче се смета за класична големина. Компактната форма работи добро за монтирање локации со ограничен простор. Изберете една од опциите за завршна обработка и стакло подолу за да се координирате со шемата на бои во вашите домови. Изберете Нов Верде за да создадете гроздобер изглед или изберете Стар Денар за крајбрежните локации. Целото стакло е рачно веслано, давајќи му на секое поштенско сандаче уникатен изглед. Не заборавајте да додадете списание решетката или заклучување на вратата. Карактеристики верично Поштенско Сандаче Доживотна Спецификацијаширина : 9.5"Висина : 12.25"Проекција : 5.75"Внатрешност или Надворешност : Надворешен Материјал : Месингфиниш : Текстура Црно Стакло : Медена Земја На Потекло : USAWeight : 7 lbs - SKU : MRCSF4138 Америка Најдобро Осветлување АФ-3051-ТБ-ХН стрелка вертикална Поштенско Сандаче, Мед - Текстура Црна.

Карактеристики на производот

Поврзани производи