Моќност Стоп Предни И Задни Еуро-Стоп ЕКЕ-Р Сертифицирана Подлога За Сопирачки И Комплет За Ротор ЕСК912

Моќност Стоп Предни И Задни Еуро-Стоп ЕКЕ-Р Сертифицирана Подлога За Сопирачки И Комплет За Ротор ЕСК912

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Комплетот За Сопирање Евро-Стоп ги исполнува Европските барања ЗА Сертификација ECE-R90, обезбедувајќи еквивалентни перформанси на OE. За европскиот сопственик на автомобил кој ужива во квалитетот на возењето и не би променил ништо. Комплетот за сопирачки Еуро-Стоп вклучува ротори Со Висок Јаглерод, влошки За Пагидни сопирачки, сензори БОУА и Еквивалент На Ое Европски Хардвер за да се осигура дека перформансите ќе ги исполнат вашите очекувања. Моќ Стоп Предни И Задни евро-Стоп ECE-R90 Сертифицирана Подлога За Сопирачки И Комплет За Ротор ESK912 •ece-R90 сертифицирани компоненти за да се обезбедат перформанси И безбедност НА OEM •Роторите на Сопирачките На Дискот се обложени со користење на вистински Геометар за оптимална антикорозивна заштита • Направени во европа влошки и сензори од производители на OE (оригинална опрема) •Одговара : Volvo S40 2004-2000; V40 2004-2000.

Карактеристики на производот

Поврзани производи