Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно „есенски рајски точки и цвеќиња“ - кафеави, жолти

Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно „есенски рајски точки и цвеќиња“ - кафеави, жолти

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Падот на дождовите и цвеќињата, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација и цветен дизајн со тема на флорали за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно обесеност. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да гарантираат висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата, цветни и ботанични wallидни уметности платно, пад на дождовите и цвеќињата на цвеќињата - кафеава, жолта боја.

Карактеристики на производот

Поврзани производи